جهان یک بازیست
جهان یک بازیست

قوانین سایت جهان یک بازیست در خصوص مسابقات

1-مسابقات حتما باید دارای قوانین سخت گیرانه در خصوص هر گونه تقلب باشند(در مورد گیم های شوتر مثل cs-go تقریبا همه چیت های این بازی را دارند باید برای جلوگیری از این اقدامات از قبل چاره اندیشی کنید) 

2- مسابقات حتما باید دارای ادمین یا داور باشند حتی اگر گیم خود دارای داور مجازی باشد ( مانند گیم های ورزشی fifa ) تا در صورت بروز هر گونه مشکل با توجه به قوانین قضاوت کند.

3- اگر مسابقه شما دارای هزینه ورود است حتما باید جایزه هم برای برندگان در نظر گرفته شود. شما میتوانید تورنومنت رایگان برگزار کنید و هزینه ورود نگیرید و (جایزه بدهید/جایزه ندهید) این به خود شخص برگزار کننده مربوط است.

-اگر مسابقات شما دارای جوایز میباشد قبل از برگزاری مسابقات سایت جهان یک بازیست این هدایا یا مبالغ نفرات برتر را از شما دریافت میکند تا شرکت کنندگان از صحت دریافت جایزه اطمینان خاطر داشته باشند و این هدایا با اطلاعاتی که برگزار کننده  میدهد به نفرات برتر تقدیم میشود.  

 

4-نکته مهم این است باید از به نمایش گذاشتن محتوای نا مناسب جلوگیری کنید ممکن است مخاطبین شما از هر رنج سنی باشند و باید مشکلات اخلاقی کنترل شود( میتوانید برای مسابقات خود رده سنی در نظر بگیرید)

نحوه ثبت نام برای برگزار کنندگان مسابقات

از عزیزان خواهش مند است ابتدا قوانین را با دقت مطالعه فرمایند

روش اول : اطلاعات خواسته شده در زیر را با کمال دقت تکمیل نمایند و از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09197626979 ارسال نمایند.
روش دوم: برای ارسال مستقیم کلیک کنید

1-نام شخص یا گروه برگزار کننده
2-هزینه ورود به ازای هر شخص یا تیم
3-جایزه نفرات برتر
4-مدت زمان مسابقه
5-قوانین مسابقه
6- نام گیم مسابقه
7- گیف یا عکس لوگوی مسابقه
8-شرایط ثبت نام افراد 
9- در صورت نیاز از طریق پیام رسان سوالاتی پرسده خواهد شد لطفا به آنها پاسخ دهید.

مسابقات شما در همین صفحه و در تمامی صفحات سایت از جمله اینیستاگرام و دیسکورد به نمایش در می آیند ما تمامی تلاشمان را میکنیم تا بیش ترین مخاطب را داشته باشید

قوانین مربوط به شرکت کنندگان باید توسط اجرا کننده این مسابقات تعیین شود. و شرایط ثبت نام حتما در سایت نوشته خواهد شد.

مسابقات 

هیچ مسابقه ای تایید نشده است

این صفحه را دنبال کنید تا از آخرین مسابقات آگاه شوید

quis porta. ut eget et, Praesent mi, consectetur