جهان یک بازیست
جهان یک بازیست
Stream2

آموزش استریم قسمت دوم همراه با فیلم آموزشی

آموزش استریم قسمت دوم:

سلام  حالتون چه طوره ؟ امروز همراه شما هستم با  قسمت دوم از مجموعه اموزش های استریم.

تو این قسمت میخوایم به مخاطبین  و نحوه ارتباط با اونها بپردازیم:

برای مشاهده دیگر آموزش ها میتونید کلیک کنید:
برای آشنایی با بهترین استریمر ها کلیک کنید:

شروع مقاله:

مخاطبین هایی که استریم رو میبینن در واقع اون هدف اصلی شما هستن که  دارین برای اونها پلی میدین و خوب اگر قرار باشه دونیتی و کسب درامدی هم باشه از سمت این مخاطب هاست.

نکات طلایی استریم :

طلایی ترین نکته در جذب مخاطب صحبت کردن و پاسخ به سوالات اونها در استریم هست اگر مخاطب شما میخواست که یک گیم پلی نگاه کنه و هیچ ارتباطی با اون شخص گیمر نداشته باشه حتما فیلم های یوتویوب رو نگاه میکرد .

پس به این نکته توجه داشته  باشین که باید با مخاطب هاتون ی حالت دوستانه و صمیمی ایجاد کنید در برخی موارد انقدر رابطه استریمر با مخاطب هاش خوبه که ویوور ها خودشون رو ارتش اون استریمر میدونن و یک کامیونیتی قوی بین اونها ایجاد شده .

به تجهیزات صدای خودتون اهمیت بدین که صداتون کاملا شفاف به گوش مخاطب برسه و سعی کنید با انرژی و کاملا قابل فهم صحبت کنید تا مخاطب هم از شما اون انرژی رو بگیره در قسمت های بعدی مفصل در مورد انتخاب تجهیزات استریم صحبت میکنم

انواع مخاطبین استریم و بررسی دقیق هر کدام:

حالا بیایین با هم دو مدل از عمده ترین افرادی رو که مخاطب شما هستن با هم بررسی کنیم.

مخاطبین دسته اول اون افرا دی هستند که شما رو دونیت میکنن و ساب میخرن و کلی ول خرجی میکنن تا هم به شما و نوع استریمرتون ابراز  علاقه کنن و هم خودشون رو به عنوان ی دونیتور و حامی استریمر معرفی کنن.

مخاطبین دسته دوم اونایی هستند که فقط تماشا میکنن و شاید حتی حال چت کردن و پیام دادن هم نداشته باشن ولی اشتباه نکنید مخاطبین دسته دوم ارزش بیش تری از مخاطبین دسته اول دارن مخاطبین دسته دوم جمعیت بیش تری نسبت به مخاطبین دسته اول دارن و این مخاطبین دسته دوم هستند که مخاطبین دسته اول رو به سمت استریم شما جذب میکنن

چند نکته دیگر:

پس به این نکته توجه داشته باشین که هیچ وقت بین  مخاطبی که همیشه شما رو دنبال میکنه ولی دونیتی نمیکنه با مخاطبی که دونیتتون میکنه فرق نگذاریدو یا فقط جواب سوال اون دسته از مخاطبینی که ساب دارن رو بدین .

نکته موضوع تو اینه که همون مخاطب دسته دوم چون جمعیت بیش تری دارند استریم شما رو شلوغ میکنن و مخاطب دسته اول با خودش میگه حتما این استریمر خوبی هست که انقدر ویو داره پس بگذار حمایتش کنم یا بیام برام فلان تبلیغ رو بکنه که بهش پول بدم.

و نکته بعدی هم تو اینه که ویوور دسته اول موندگاری کمی داره یا استریمر جدید یا بهتر پیدا میکنه و میره ویا  پولش ته میکشه.

خلاصه کنم ویوور هایی که پایه ثابت استریمتون هستند حتی اگر دونیت هم نکنن براتون مثل ی سرمایه پس انداز میمونن. پس به همه مخاطبین به یک اندازه اهمیت بدین.

حرف آخر:

قسمت بعدی اموزش رو از دست ندین  و شما هم تجربیاتتون رو برای ما تو کامنت بنویسید.

کامنت بگذار و جایزه ببر:

زیر این مقاله و دیگر مقاله های سایت کامنت بگذارید و هر فردی در طول ماه بیش ترین کامنت رو بگذاره برنده خوش شانس یکی از گیفت کارت های سایت ما میشه 
برای مشاهده اسامی برندگان پیج اینیستاگرام ما رو فالو کنید .

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

sed commodo pulvinar sem, eget consectetur suscipit