جهان یک بازیست
جهان یک بازیست

قوانین سایت جهان یک بازیست

قوانین خرید و فروش ( آیتم و اسکین):

برای خرید و فروش این مورد سایت جهان یک بازیست شما را همراهی میکند تا بدون هیچ نگرانی و در کمال اطمینان خرید خود را انجام دهید خریدار مبلغ مورد نظر را به حساب سایت واریز میکند و فروشنده پس از انتقال ایتم یا اسکین خریداری شده مبلغ مورد نظر را از سایت دریافت میکند.

 

تذکر1: این ایتم ها یا اسکین ها نباید به هیچ عنوان قابلیت بک از سمت فروشنده داشته باشند.

 

تذکر2:خریدار باید قبل از واریز مبلغ به حساب سایت جهان یک بازیست با اگهی دهنده صحبت کند و از اطلاعات فروش اطمینان حاصل کند (برگشت مبلغ به خریدار در صورت عدم فرایند ترید 2 تا 3 روز کاری زمان میبرد)

 

تذکر3:خریدار می بایست در قسمت توضیحات فیش پرداختی

 

1-شماره آگهی 2- نام و نام خانوادگی داخل حساب کاربری 3- شماره تماسی که با آن داخل سایت ثبت نام شده را وارد کنند و رسید واریزی زرین پال را از طریق واتس آپ به پشتیبانی مربوطه از سمت راست پایین صفحه ارسال میکند

. داخل رسید باید بخش توضیحات قابل مشاهده باشد . اگر اطلاعات ذکر شده داخل رسید نباشد خدماتی اراعه نمیشود.

 

توجه : برای تایید شماره. به شماره داخل توضیحات پرداخت که خریدار وارد کرده است تماس گرفته میشود.

 

کارمزد سایت جهان یک بازیست از خرید و فروش ایتم و اسکین:

10000تومان (ده هزار تومان) خریدار بیش تر از مبلغ درج شده در آگهی پرداخت میکند و فروشنده 5000تومان (پنج هزار تومان) کمتر از مبلغ درج شده در آگهی دریافت میکند.

 

برای سهولت فرایند ترید داخل دیسکورد جوین بدین لینک در صفحه اصلی.

 

قوانین خرید و فروش اکانت:

 

تمامی اکانت ها حتی در صورت تغییر ایمیل و پسورد امکان بازگشت از سمت مالک آن را دارد.به این مورد توجه داشته باشد که ممکن است اکانت فروخته شده کرکی(هکی) باشد بهترین نوع دریافت اکانت اجاره آن اکانت می باشد.خریدار مبلغی را که اجاره دهنده در نظر گرفته به حساب سایت جهان یک بازیست واریز میکند قرار دادی بین طرفین از سمت سایت بسته میشود و اجاره دهنده اکانت مبلغ واریز شده را پس از اتمام زمان اجاره دریافت میکند.(برای مثال اکانت به مدت 10 روز اجاره داده میشود مشتری مبلغ رو همان لحظه واریز میکند مالک مبلغ را پس از اتمام 10 روز دریافت میکند) از طرفین هیچ گونه کارمزدی گرفته نمی شود و اقدامات رایگان می باشد.

تذکر1:در صورت بک خوردن اکانت(پس کرفتن ان از اجاره گیرنده) در مدت مشخص شده برای اجاره آن هیچ مبلغی به مالک اکانت داده نمیشود. و تمام مبلغ به خریدار پس گردانده میشود.

تذکر2:خریدار می بایست در قسمت توضیحات فیش پرداختی

 

1-شماره آگهی 2- نام و نام خانوادگی داخل حساب کاربری 3- شماره تماسی که با آن داخل سایت ثبت نام شده را وارد کنند و رسید واریزی زرین پال را از طریق واتس اپ به پشتیبانی مربوطه از سمت راست پایین صفحه ارسال میکند. داخل رسید باید بخش توضیحات قابل مشاهده باشد . اگر اطلاعات ذکر شده داخل رسید نباشد خدماتی اراعه نمیشود.

 

توجه : برای تایید شماره. به شماره داخل توضیحات پرداخت که خریدار وارد کرده است تماس گرفته میشود.

 

سایت هیچ گونه مسعولیتی در قبال اکانت های فروشی و یا معاوضه ای ندارد.

در بخش کالا های فیزیکی:
خود مشتری باید تمامی جنبه های امنیتی را در نظر بگیرد. سایت هیچ گونه ارتباطی با کالا های فیزیکی ندارد و مسعولیتی در قبال کالاهای فیزیکی قبول نمی کند.
(پیشنهاد ما به شما اگر کالای فیزیکی را ندیده اید و آن را تست نکردین مبلغی را پرداخت نکنید)

 

 

سوالی دارین؟!

از بخش ارتباط با ما میتوانید سوالات خود را بپرسید.از افزونه چت انلاین سمت راست صفحه سایت هم میتوانید استفاده کنید

 

id dictum ipsum venenatis, Donec Phasellus felis neque. et,