جهان یک بازیست
جهان یک بازیست
Warzone_Guns_Cover

بهترین اتچ منت ها برای قوی تر شدن اسلحه در بازی های شوتر

ابتدا با چندتا از مهم ترین اصطلاحات بازی های شوتر آشنا بشیم

DAMAGE :

دمیج به هر نوع میزان صدمه ای که مهمات شما ایجاد کند گفته می شود شما با اضافه کردن اتچ منت ها ( ضمیمه ها ) می توانید این میزان خسارت رو افزایش بدین تا حدی که شاید قبل از اضافه کردن اتچ منت برای کشتن دشمن به یک کالیبر بزرگ با 50 تا تیر نیاز داشتین ولی الان با داشتن این اتچ منت ها با یک تیر به پا دشمن خود را بکشید .

FIRE RATE :

فایر ریت یا میزان پرتاب گلوله فرکانسی است که نرخ پرتاب گلوله در هر ثانیه را گزارش میکند با اتچ منت های ( ضمیمه ها ) مخصوص میتوانید این مقدار را افازیش دهید تا در مدت کوتاه تری گلوله های بیش تری نسبت به دشمن خود پرتاب کنید و اگر دشمن مورد اصابت قرار گیرد می توانید زمان لازم برای کشتن را کاهش دهد.

RECOIL :

ریکویل یا اثرات جانبی پرتاب تیر که به  دقت تیر زدن در یک خط مستقیم اشاره دارد و باعث میشود اسیب بیش تری به دشمن وارد کنید ماشین گان ها با کالیبر های بزرگ و سنگین بیش ترین مقدار ریکویل و اسنایپ ها ( تک تیر ها) کم ترین مقدار ریکویل را دارند و از دقت بالاتری برخوردار هستند.

MOBILITY :

موبلیتی یا پاسخ به حرکت بازیکن گفته میشود هنگام مجهز بودن سلاح به این دسته از اتچ منت ها گان شما با گان دیگر با  سرعت بیش تری تعویض می شود سرعت تعویض خشاب و ایم کردن ( استفاده از دوربین ) افزایش می یابد .

RANGE REFERS :

 رینج فایر یا طول اتش گلوله به مسافتی که گلوله طی میکند و اسیب ایجاد میکند گفته می شود با افزایش طول دامنه حرکت از ارتفاع ( فاصله عمودی با زمین ) گلوله و میزان اسیب او به دلیل سرد شدن گلوله کاسته میشود و ممکن است شیلد(لباس ضد گلوله ) را از بین نبرد برای این موضوع از اتچ منت های مربوطه استفاده کنید تا این مقادیر افزایش یابد و برای اسنایپر(تک تیر ) بسیار مهم است

CONTROL:

کنترل به عقب رفتن و بالا و پایین شدن اسلحه به صورت عمودی در هنگام شلیک  اشاره دارد اضافه کردن اتچ منت ها به کنترل بهتر اسلحه در زمان شلیک کردن میشود و باعث میشود ریکویل اسلحه بهتر کنترل شود .

Warzone_Guns_1

ADS SPEED :

به سرعت ایم گرفتن شما ( استفاده از دوربین) در درگیری های با فاصله نزدیک  یا فاصله دور گفته میشود.

HIP FIRE ACCURACY :

به دقت  و سرعت شلیک کردن بدون ایم گرفتن ( بدون استفاده از دوربین اسلحه گفته میشود)

VERTICAL RECOIL CONTROL :

یا کنترل بازگشت عمودی. افزایش مقدار این مورد می تواند باعث افزایش عقب رفتن سلاح هنگام شلیک شود.

SPRINT TO FIRE SPEED :

سرعت شلیک کردن در هنگام دویدن با افزایش این مقدار می توانید زمان شلیک کردن را کاهش دهید تا زمانی که دشمن یک دفعه جلوی شما ظاهر میشود زمان بیش تری برای شلیک داشته باشین

Warzone_Guns_3

LIMB DAMAGE :

افزایش این مقدار باعث می شود تا میزان خسارت ( دمیج) به اندام بالا رود و شما بتوانید با تعداد کمتری شلیک دشمن را بکشید

SILENCED :

هنگامی که تیر اندازی میکنید در مینی مپ دیده نمی شوید

HIDDEN MUZZLE FLASH :

هنگام شلیک کردن فلش اتش گلوله از جلوی لوله اسلحه دیده نمی شود این باعث میشود تا میدادن دید بهتری داشته باشید.

VISIBLE LASER SIGHTS :

لیزر باعث میشود تا شما خط آتش خود راببیند و دقت شلیک شما افزایش پیدا میکند اما مشکل ان این است که دشمن متوجه میشود که شما از کجا خط گرفته اید .

Warzone_Guns_4

BULLET PENETRATION :

توانایی گلوله برای اسیب رساندن به دشمن از پشت اشیا مثل در خانه یا  دیوار که می توانید بسیار مفید باشد

BULLET SPREAD RANGE :

این مورد برای شات گان هایی است که ساچمه پخش میکند هرچقدر دامنه گسترش این ساچمه ها بیش تر باشد اسیب بیش تری به تعداد بیش تری از دشمنان وارد میکند

BULLET SPREAD DESTINY :

این مورد برای شات گان هایی است که ساچمه پخش میکند هرچه دامنه شات گان کمتر باشد و هدف گیری با ان برای کشتن دشمن در فواصل نزدیک راحت تر است.

Warzone_Guns_5

نتیجه گیری نهایی:

سعی کردیم در این مقاله به مهم ترین نکات اشاره کنیم اگر شما هم تجربه استفاده از این اتچ منت هارو دارین با ما به اشتراک بگذارید و نظر خودتون رو درباره این پست برامون بنویسید هر ماه به قید قرعه به عزیزانی که زیر پست ها  پیام میگذارن استیم والات 10 دلاری هدیه داده میشود. 
قرعه کشی در لایو اینیستاگرام  پیج مارو هم فالو کنید تا از اسامی برندگان با خبر بشید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

lectus Praesent neque. dolor. Nullam consequat. accumsan felis risus. libero