جهان یک بازیست
جهان یک بازیست
apex

Apex Legends یک بازی شوتر و رایگان با گرافیک عالی

Apex Legends یک بازی شوتر در سبک battle royale می باشد که علاوه بر گرافیک جذاب و گیم پلی سریع آن دارای هیرو های مختلف است که هر کدام از قدرت افسانه ای خاصی بهره می برند.

می توانید  دیگر مطالب سایت در زمینه گیم را مطالعه کنید کلیک کنید

برای خرید پول درون بازی Apex Legends باقیمت ویژه میتوانید با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

apex legends یک بتل رویال جذاب!؟

apex legends در این بازی شوتر با سبک بتل رویال و از همه مهم تر رایگان .تیر انداز افسانه ای خودتون رو با قابلیت های به خصوص انتخاب کنید و همراه با تیم  خود برای کسب شهرت و ثروت به رقابت بپردازید.

apex

خصوصیت های تیمی apex legends

تیر انداز خود را که هر کدام از یک افسانه سرچشمه گرفته اند انتخاب کنید و در حومه Frontier  به رقابت بپردازید.شما در حال انجام یک بازی بتل رویال با سبکی جسورانه و ویژگی های جذاب هستین که هیچ گه تجربه نکردین.

شخصیت های افسانه ای در apex legends؟

یک لیست کامل که هر کدام دارای قدرت . شخصیت و توانایی های منحصر به فرد خود هستند.باز کردن این تیر انداز ها شاید راحت باشه ولی حرفه ای شدن و مسلط شدن برای استفاده از این قابلیت ها چالش برانگیزه است.

apex

تیم خودت رو بساز

تیر انداز افسانه ای خود را انتخاب کنید و مهارت های منحصر به فرد آنها را با سایر بازیکنان ترکیب کنید و تیم نهایی را تشکیل دهید.و در apex legends برای کسب شهرت و ثروت به رقابت بپردازین.

apex

استراتژی بتل رویال در apex legends !

با استفاده از توانایی های خود – و از هوش خود – برای برقراری تماس های استراتژیک در هنگام نبرد در apex legendsبا هم تیمی های خود و استفاده از توانایی های آن ها برای پاسخگویی به حملات دشمن یا چالش های جدید هم زمان بابسته شدن رینگ استفاده کنید.

apex

الگوی در حال تکامل apex legends:

مجموعه ای کاملاً جدید از ویژگی های ابتکاری را تجربه کنید که ژانر Battle Royale را جذاب می کند ، از جمله Respawn Beacons ، Smart Comms ، Intelligent Inventory و روشی کاملاً جدید برای ورود به محیط رقابت با استفاده از Jumpmaster.

غنیمت شیرین در apex legends!!

غارت کردن زمین بازی با بیش از صدها ایتم. شما میتوانید از زمین خود بازی گان های مورد نیاز دوربین برای گان و چیز های دیگر رو لوت کنید.

از بازی خود در هر مسابقه امتیاز دریافت کنید و اسکین گان خود یا تیر انداز افسانه ای خود را از بین هزاران مدل زیبا در apex legends شخصی سازی کنید.

apex

جمع بندی:

اگر به دنبال یک بازی شوتر در سبک بتل رویال هستین و میخواین هم فانتزی باشه ولی نه در حد فورتنایت و هم شوتر خوبی باشه ولی نه در حد پابجی بهترین انتخاب برای شما apex legends  می باشد. 

سیستم مورد نیاز برای apex legends:

برای اطلاعات بیش تر میتوانید از سایت های استیم و اوریجین بازدید کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

eget commodo ultricies efficitur. adipiscing ante. fringilla