جهان یک بازیست
جهان یک بازیست
apex

apex legends داستان لجند ها ( شخصیت ها) بازی شوتر اپکس

داستان شخصیت های بازی apex legends :

شاید براتون جذاب باشه که با داستان زندگی و نحوه اضافه شدن شخصیت ها به بازی اپکس آشنا شوید در این مقاله با بازی apex legends همراه ما باشید تا تک تک این شخصیت ها رو به شما معرفی کنیم.

داستان زندگی PATHFINDER :

Pathfinder

هممون با بازیapex legends  آشنا هستیم بنابراین میخوایم توضیحاتی در موردیکی از لجندهای این بازی یعنی PATHFINDER براتون بگیم.

PATHFINDER یک روبات ردیاب است که دست برقضا در محیط بسیار سریع حرکت میکند و میتواند از طناب و قلاب برای طی کردن مسیر طولانی استفاده کند وبرای یارانش محیطی را بر روی نقشه اسکن
کند .

Pathfinder_2

علی رقم قدرتمند بودن PATHFINDER اما او هیچ چیزی در موردگذشته و خالق خود به یاد نمیاورد و برای فهمیدن گذشته خود شروع به گشتن دور دنیا میکند و برای گذراندن زندگی خود به کار های خدماتی روی میاورد .


ساده بودن شخصیت PATHFINDER باعث شده مردم با وعده دادن افشا گذشته او_او را به کاربگیرند کما از اینکه اطلاعات مردم دروغی بیش نیست.


مدتی میگذرد تا PATHFINDER اولین دوست خود را به نام MIRAGE در یک باری ملاقات میکند و MIRAGE علاوه بر افشا اطلاعات دروغ در مورد گذشته PATHFINDER _ او را دعوت به APEX GAMES میکند و PATHFINDER وارد APEX GAMES میشود.

داستان زندگی MIRAGE :

Mirage

MIRAGE یک تردست بسیار ماهر است که میتواند از خودش بدل بسازد و به میدان مبارزه بفرستد وبه طوریکه این بدل هم میتواند دشمنان و هم یاران خودش را گول بزند.

میراج در یک خانواده پرجمعیت با 4 تا برادر به دنیا اومد ولی مدت زیادی طول نکشید که این 4 برادرش را در جنگ از دست داد.


 باوجود ظاهر شاد میراج اما به علت گذشته تلخ خود او درونی بسیار غمگین دارد و یکی از دلایل ورود میراج به اپکس گیم یافتن دوست و  به دنبال جلبه توجه پیش دیگران است.

اما به دلیل اینکه نمیخواست مادرش تنها باشد مدت طولانی با مادرش زندگی کرد.از قضا میراج با مادرش بر روی تکنولوژی هولوگرام کار میکرد ولی بعد از مدتی مادرش دستگاه هولوگرام را به او میدهد و او را برای دنبال کردن رویاهای خود تشویق به ورود به اپکس گیم میکند.

Mirage_2

علی رقم اینکه میراج به باقی تکنولوژیها مخصوصا ربات ها علاقه زیادی ندارد ولی مدتی بعد از ورود میراج به اپکس گیم

 با پسفایندر در یک رستورانی آشنا میشود و هنگامی که متوجه اطلاعات غلط مردم در رابطه با گذشته پسفایندر میشود او را آگاه میکند و به او برای پیدا کردن خالق خود کمک میکند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mattis felis quis Donec elit. consequat. sit