جهان یک بازیست
جهان یک بازیست
apex_season_8_cover

فصل هشتم بازی اپکس لجند زیر ذربین apex legends season 8

آشنایی با لجند جدید بازی Apex :

با شروع سیزن هشتم بازی Apex، ما فرصت آشنایی با جدید‌ترین لجند بازی، فیوز را داریم. این لجند با لهجه‌ی استرالیایی‌اش، دستی مکانیکی دارد که او را از بقیه لجند‌ها بسیار متمایز می‌کند. اگر می‌خواهید راز پشت این دست مکانیکی را بفهمید، منتظر ویدؤی بعدی ما باشید!

قابلیت ها:

فیوز همانند بقیه لجند‌ها در ایپکس دارای سه قابلیت منحصر به فرد هست که به خاطرشان طرفداران به او لقب متخصص مواد مواد منفجره را داده‌اند.

Passive Ability. Grenadier

قابلیت نارنجک‌بازی به فیوز اجازه می‌دهد تا برعکس بقیه لجند‌ها دو عدد از هر نوع نارنجک در یک خانه از کوله‌پشتی‌اش جا بدهد! همچنین فیوز با استفاده از پرتاب‌کننده‌ای که در دست رباتی‌اش نصب شده، تواناییشلیک‌ کردن  آن‌ها را تا فواصل بسیار طولانی و با سرعت بیشتر دارد.

apex legends season 8

Tactical Ability. Knuckle Cluster.

این قابلیت به فیوز اجازه می‌دهد تا با پرتاب یک بمب جرقه‌ای که در اصابت با هر سطحی منفجر می‌شود. دیگر لجند‌ها را وادار به حرکت و تغییر موقعیت بکند. در غیر این صورت، آن‌ها می‌بایست مقدار زیادی دمیج از گلوله‌های ریزی که به مرور زمان بعد از انفجار اولیه پرتاب می‌شوند، تحمل کنند.

apex legends season 8

apex_season_8_4

Ultimate: The Motherlode :

قابلیت التیمات فیوز به او این اجازه را می‌دهد تا بارانی از آتش را بر سر تیم دشمن فرو بریزد. فیوز با استفاده از لانچر بزرگی که بر پشت خود حمل می‌کند، موشکی حاوی مواد قابل اشتعال‌‌پذیر را به بالای سر دشمنان شلیک می‌کند. لازم است که اشاره کنیم، برای موفقیت بیشتر در داشتن یک پرتاب موفق، نگه داشتن محل هدف در دیدرس فیوز است، وگرنه امکان دارد به جای دشمن خودتان رو به آتش بکشید🤯

apex legends season 8

آشنایی با مپ جدید بازی Apex:

این مپ که نسخه تخریب شده مپ KINGS CANYON میباشد داستان آن به سفینه ای بر میگردد که دارای اسلحه ای بسیار بزرگ و قوی میباشد که این سفینه بعد از مشکلی که برایش بوجود میاید اسلحه آن به قسمت هایی از مپ شلیک کرده و خرابی های بسیاری به بار میاورد که میتوان به عنوان مثال اشاره به CRASH SITE و محل سقوط اسلحه سفینه کرد که در season قبل player ها دسترسی به این قسمت مپ نداشته اند.

apex_season_8_1

در اطراف CRASH SITE مکانی به نام ARTILLERY BUILDING  وجود دارد که ساختمانی تخریب شده میباشد و در داخل آن تونلی وجود دارد که از آن راه میتوان به CRASH SITE دسترسی پیدا کرد

SPOTEED LAKES که قسمت تخریب شده SLUM LAKES میباشد دارای لوت های بسیاری هست و یکی از بهترین مکان ها برای FIGHT دادن میباشد. در SPOTTED LAKES مکانی به نام PIT  وجود دارد که جای بسیار خوبی برای SNIPER  و کمپرها میباشد.

apex legends season 8

apex_season_8_2

قسمت FARM که برخلاف سیزن قبلی که دارای CHARGE TOWER  و REPLICATOR SYSTEM بود اما در این سیزن هیچ اثری از آنها نمیباشد.

لازم به ذکر است در قسمتی از این مپ شاهد فسیل هایی میباشیم که این فسیل ها به علت شلیک اسلحه سفینه به کوه و تخریب قسمتی از این کوه و نمایان شدن فسیل ها میباشد.

apex legends season 8

آشنایی با اسلحه جدید بازی Apex:

در این سیزن شاهد اسلحه جدیدی به نام 3030  REPEATER میباشیم که این اسلحه نوعی تک تیرانداز میباشد که نوع تیر آن HEAVY AMMO  میباشد و برای آن دسته از کسانی که به اسلحه WINGMAN علاقه بسیاری دارند حتما این نوع اسلحه پیشنهاد میشود.

apex legends season 8

apex_season_8_3

هنگام AIM گرفتن با این اسلحه شاهد صفحه ای مدرج میباشیم که عملکرد آن به این صورت است که اگر این صفحه مدرج پر و شارژ شود موقع شلیک مقدار DAMAGE بیشتری به دشمن وارد میکند.

apex legends season 8

دیگر مقاله های مرتبط را میتوانید  از این بخش مشاهده کنید. کلیک کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

elementum libero Donec vulputate, non consectetur dictum lectus Praesent Donec felis